L

Påmelding nyhetsbrev

Få nyhetsbrev fra oss!

Signup for newsletter:

  • VINTERJAZZ 31. JAN – 1. FEB
  • FESTIVAL 6. – 9. MAI
w

Her er årets festivalprogram

Sjekk hele programmet til Bodø Jazz Open 8-11. mai her.

29.04.201909:41 Kristine F. Hoff

SJEKK HELE PROGRAMMET HER:


Onsdag 8. mai 

Kl. 18.00     Klassisk tentamenskonsert med Musikklinja – Stormen Konserthus, lille sal

Kl. 18.30     Åpning av festival-lavvo + konsert med Sebastian Rolland og Lars Murbræch (fri inngang)

Kl. 19.30     Al Di Meola (US) – Stormen Konserthus, store sal 

Kl. 21.30     Natalie Sandtorv – Sinus

Kl. 23.00     DJ Artur – Dama di 

Torsdag 9. mai

Kl. 18.00     Jon Balke/Bodø Rhythm Group/Arktisk Filharmonis sinfonietta – Stormen bibliotek 

Kl. 18.30     Festival-lavvo: Dooley

Kl. 19.30     Sigvart Dagsland med Tord Gustavsen – Stormen Konserthus, store sal

Kl. 21.30     John Scofield Combo 66 (US) – Sinus

Kl. 21.30     Nora Konstanse – Dama di 

Kl. 23.00     Strobes (UK) – Dama di 

Fredag 10. mai

Kl. 12.00      Soetkin Baptist + Sveinar Aase – Kultursal Lofoten

Kl. 13.00      Arvid Nilsen – Kirkens Bymisjon

Kl. 15.00     Rytmisk tentamenskonsert med Musikklinja – Dama di

Kl. 16.00     Jazzkafé (flere kafeer i byen)

Kl. 18.00    Soetkin Baptist + Sveinar Aase – Scene Nor

Kl. 18.30    Festival-lavvo: Bluesland (erstatter Lausteen/Holien Duo som har meldt avbud grunnet sykdom)

Kl. 19.30    Emilie Nicolas – Stormen Konserthus, store sal

Kl. 21.00    Festival-lavvo: Pontypandy trio

Kl. 21.00    Bodø Big Band med Knut Anders Sørum – Sinus

Kl. 22.00    Festival-lavvo: Byfolk

Kl. 22.00    Angelo Reira – Dama di 

Kl. 23.00    Nattjazz: Håvard Stubø Quartet + Funkifize – festival-lavvo og inne på Hundholmen

Kl. 01.00    DJ Joddski – Dama di 

Lørdag 11. mai 

Kl. 12.00     Hemnes Janitsjar – Glasshuset scene

Kl. 13.00     Jazzin' Pot – Kulturkafeen

Kl. 13.00     Workshop med I LIKE TO SLEEP – Gimle Kulturhus

Kl. 14.00     Jazzkafé (flere kafeer i byen)

Kl. 14.00     Hemnes Janitsjar – City Nord

Kl. 15.00     Festival-lavvo: Byfolk

Kl. 17.00     Festival-lavvo: Sondre Kleven Quintet

Kl. 18.00     I LIKE TO SLEEP – Dama di

Kl. 19.00     Festival-lavvo: Deku Trio

Kl. 21.00     Moon Hooch (US) – Sinus

Kl. 23.00     Superjam – Dama di

Kl. 01.00     DJ Joddski – Dama di